HAPIfork - розумна вилка

admin Новинки гаджетів

HAPIfork - розумна вилкаЛюдям, які звикли стежити за своєю вагою, добре відомо, що правильні звички харчування це не тільки те, що ми їмо, але і те, як ми їмо. По суті, одним з головних правил, які слід засвоїти в першу чергу, є оптимальна швидкість: тим, хто хоче скинути вагу, не слід їсти занадто швидко. Приймаючи їжу в більш розміреному темпі, можна насититися меншими порціями, споживаючи рівно стільки поживних речовин, скільки вимагає наш організм.

Гаджет, про яке піде мова сьогодні, напевно припаде до смаку гікам і технофілам, які прагнуть підтримувати себе в хорошій формі і харчуватися правильно. Розумна вилка HAPIfork призначена для того, щоб допомагати людям їсти в оптимальному темпі. Вбудовані в дане пристосування сенсори реєструють рухи і визначають швидкість, з якою споживається їжа. Якщо ця швидкість перевищує норму, вилка починає злегка вібрувати, нагадуючи своєму власникові про необхідність зменшити оберти. До того ж, завдяки синхронізації зі смартфоном або комп'ютером, даний пристрій дозволяє підсумовувати отримані дані.

Точна дата запуску новинки невідома, але існує інформація, згідно з якою фінанси, необхідні для релізу HAPIfork, будуть збирати за допомогою сайту Kickstarter в березні.