Іграшкові роботи

admin Новинки гаджетів

Іграшкові роботиУ вересні минулого року в Естонії прийняли рішення вчити програмуванню з першого класу. Прочитавши цю новину, колишній голова відділу клієнтських платежів Google Викас Гупта вивчив ситуацію в системі американського шкільної освіти. Виявилося, що в американських школах курси з програмування є лише в 10 % навчальних закладів.

Після цього Гупта з колегами (колишнім співробітником Apple і колишнім працівником великої дизайнерської компанії Frog) заснував фірму Play-i, яка розробила пару роботів для дітей від 5 років. Бо і Яна - програмовані інтерактивні роботи, які виглядають і поводяться як іграшки.

Для створення прототипів Play-i отримали минулого року мільйон доларів від інвесторів. Наступного року роботи надійдуть у продаж і будуть повністю готові до використання з коробки. Управління ними здійснюється через додаток для iPad.

Додаток являє візуальні послідовності дій і прості команди, які діти повинні виконати - поплескати в долоні, помахати руками або потрясти робота. У результаті цього свої дії виконуватимуть і роботи. Таким чином, діти зрозуміють базові концепції, причинно-наслідковий зв'язок і будуть підготовлені до подальшого вивчення.

Роботи коштують 49 і 149 доларів, а їх набір - 189 доларів. За 31 день краудфандінгової кампанії зроблено майже 11 тисяч попередніх замовлень на суму понад 1,4 мільйона доларів. Більше інформації на офіційному сайті Play-i.