iPen - активний стилус для iPad

admin Новинки гаджетів

iPen - активний стилус для iPadУ світі існує не один десяток стилусів для планшетних ПК, причому практично всі ці аксесуари працюють за одним і тим же принципом - імітації електропровідних властивостей людського пальця. Втім, не всі стілуси такі; наприклад, цікавим винятком із правил є активне електронне перо iPen.

Новинка обіцяє забезпечити набагато більш точне введення інформації, ніж більшість звичайних стилусів. Це досягається за рахунок проектування курсору на екран планшетника. У чомусь iPen нагадує Inkling від Wacom, тільки замість паперу використовується екран iPad. Пристрій складається з двох компонентів: самого пера, і модуля, що відслідковує його дії. Останній підключається до 30-пінового гнізда планшетника. Таким чином, після проведення нехитрого калібрування (в ході якої користувач один раз стосується пером екрану) iPen «знає», де саме знаходиться перо по відношенню до тачскрін.Судячи з промо-ролика, новинка повинна якісно змінити рівень взаємодії електронного пера і сенсорного дисплея. Звичайно, подібний аксесуар потрібен не кожному: по достоїнству його зможуть оцінити люди, які використовують планшетник для графічних робіт і ведення записів.

Для роботи iPen необхідна пара батарейок того ж формату, що використовуються в більшості наручних годин. На даний момент iPen є проектом, поданим на Kickstarter. Вартість внеску, за який можна отримати одне перо, становить 80 доларів. Якщо ж новинка надійде у продаж, то її ціна буде складати 90 доларів.