Окуляри віртуальної реальності для iPhone

admin Новинки гаджетів

Окуляри віртуальної реальності для iPhoneСмартфони iPhone, крім безпосередньої функції зв'язку, мають широкий ряд інших можливостей. Багатофункціональність є одним з найбільш привабливих аспектів для користувачів гаджетів, керованих операційною системою iOS. Кілька місяців тому кількість додатків в App Store перевищила півмільйона, і це число продовжує зростати.

Черговою цікавою можливістю смартфонів iPhone останніх поколінь є занурення у віртуальну реальність. Все, що для цього потрібно - спеціальні недорогі окуляри iPhone Virtual Reality Viewer. Безкоштовні програми використовують акселерометр смартфона, і, змінюючи положення апарата, можна «оживляти» тривимірне зображення.

Гаджет береться як бінокль і має отвори біля основи, щоб пальцями можна було дістати до дисплея смартфона. За допомогою iPhone Virtual Reality Viewer можна переглядати трейлери до фільмів в 3D, а також грати в інтерактивні ігри. Крім того, окуляри сумісні з iPhone 3G/3GS і медіаплеєрами iPod touch 2, 3 та 4 покоління.

Придбати окуляри віртуальної реальності iPhone Virtual Reality Viewer можна в магазині Hammacher Schlemmer за 50 доларів. Гаджет призначений для дітей від 14 років і дорослих.