iRobot 110 FirstLook - міні-робот для шпигунства

admin Новинки гаджетів

iRobot 110 FirstLookКомпанія iRobot, що займається виготовленням роботів різного призначення, представила передпродажні прототипи нової моделі iRobot 110 FirstLook, призначеної для використання у військових і поліцейських цілях.iRobot 110 FirstLook важить трохи більше 2 кг при довжині близько 25 см шириною 23 см і висоті 10 см. Робот захищений від впливу води (може працювати на глибині до 1 м), удароміцний (витримує падіння з висоти до 4,5 метрів), здатний переміщатися по сходах, бордюрах і долати інші перешкоди, а також повертатися в робочий стан, будучи перевернутим.

Завдяки компактним розмірам iRobot 110 FirstLook є відмінним інструментом для непомітного спостереження. Він оснащений 4 камерами (інфрачервоне підсвічування забезпечує можливість відеозйомки в умовах недостатньої освітленості або в повній темряві), мікрофоном і динаміками, а радіоуправління здійснюється за допомогою пульта з сенсорним екраном.

Акумулятор робота дає можливість автономної роботи протягом 6 годин при використанні його в типовій наглядовій місії, а в разі стаціонарної відеозйомки обіцяє 10 годин безперервної роботи.

Про ціну цього робота-шпигуна поки не повідомляється, але відомо, що його поставки почнуться в 2012 році.