iStick - флешка для iPhone

admin Новинки гаджетів

iStick - флешка для iPhoneiPhone і iPad володіють масою корисних якостей, але багато власників iГаджетів погоджуються, що їм бракує змінного сховища даних. Оскільки слот для карт пам'яті чомусь суперечить міркуванням інженерів з Apple, непоганим рішенням могла б виявитися флешка з апаратним інтерфейсом, сумісним з Lightning. Власне, саме таким пристроєм і є сьогоднішня новинка - аксесуар iStick.

Флешка для iPhone

Творці пристрою стверджують, що воно являє собою перший компактний носій інформації суміщаючий в собі Lightning і USB. Новинку можна використовувати для обміну даними між iPhone, iPad, iPod Touch і комп'ютером. Втім, по-справжньому її потенціал розкривається саме у випадку використання для читання даних з яблучних гаджетів. Наприклад, на iStick можна записати фільм і подивитися його на iPhone безпосередньо з флешки.

Компанія Hyper, що стоїть за даною розробкою, опублікувала проект на Kickstarter. При початковій цілі 100000 доларів вже вдалося зібрати в шість разів більшу суму, а до закінчення кампанії залишається більше двох тижнів. Вартість аксесуара становить від 65 доларів за накопичувач ємністю 8 ГБ до 199 $ за додаткове сховище на 128 ГБ.