Jarre Aeroskull - миловидна док-станція для iPhone

admin Новинки гаджетів

Jarre Aeroskull - миловидна док-станція для iPhoneДивно, наскільки багатьом людям подобається естетика, пов'язана з черепами. Причому мова йде не тільки про металістів, готів та інших маргіналів - є в усій цій смертельній тематиці щось чарівне й привабливе для самих різних персон: від клаберів до офісних клерків. Яблокофілам, яким не чужа симпатія до речей, стилізованих під черепа, напевно припаде до душі незвичайна док-станція Jarre Aeroskull.

Оскільки головним "коником" нового продукту є дизайн, варто почати з того, що Jarre Aeroskull пропонується в 11 різних колірних виконаннях, включаючи фіолетовt, червонt, металік, синє та інші.

Очниці черепа, прикриті парою сонцезахисних окулярів, що насправді є динаміками по 15 Вт кожен. До того ж, в потилицю Jarre Aeroskul вмонтований сабвуфер. Новинка сумісна з iPhone 4S. При бажанні і за умови покупки спеціального адаптера до неї можна буде підключити і iPhone 5. Нова док станція працює і з іншими гаджетами - для підключення потрібно тільки підтримка Bluetooth, або ж наявність роз'єму під навушники.

Вартість миловидного черепа досить велика - 349 євро. Початок поставок Jarre Aeroskull намічено на жовтень.