Kitara Guitar - гітара майбутнього

admin Новинки гаджетів

Гітара майбутньогоЯкщо ви вже сьогодні хочете знати, як будуть виглядати музичні інструменти майбутнього, то зверніть увагу на гітару Kitara Guitar. Це пристрій, що зовні нагадує контролер для Guitar Hero, насправді є повноцінним інструментом, хоч і позбавленим звичних струн.

Замість них гітара майбутнього має кнопки на ладах грифа і 8-дюймовий дисплей мультисенсорний, на якому відображаються 6 віртуальних струн. У процесі гри звук генерується вбудованим поліфонічним синтезатором, при цьому є можливість використовувати поєднання різних ефектів, так що в результаті можна отримати як класичний гітарний саунд, так і неймовірно космічні звуки музики майбутнього. Також ця електронна гітара здатна працювати в якості midi-контролера.(Раджу також переглянути - Modular Disc Vault - сервер для Blu-ray)

Варто відзначити, що Kitara Guitar функціонує під управлінням операційної системи на базі Linux, а попередні замовлення на інструмент приймаються вже зараз за ціною 850 доларів за звичайну версію і 2900 доларів за Limited Edition, що відрізняється алюмінієвим корпусом. Продажі Kitara Guitar почнуться з 3 квітня 2011 року.