Компанія Nokia не збирається відмовлятися від Windows Phone

admin Новинки гаджетів

Компанія Nokia не збирається відмовлятися від Windows PhoneВиконавчий директор Nokia Стівен Елоп пообіцяв, що незабаром громадськості буде представлено новий смартфон під управлінням останньої версії операційної системи Microsoft Windows Phone 8.

У зв'язку з цим зростає впевненість, що анонс першого смартфона фінської компанії на Windows Phone 8 відбудеться на заході Nokia World 2012, яке пройде з 5 по 6 вересня в Гельсінкі, якраз за тиждень до презентації наступної версії iPhone, наміченої, за чутками, на 12 вересня.

Розмовляючи в Осло з виконавчим директором Telenor Йоном Фредріком Баксаас, Стівен Елоп не став заперечувати можливості анонсу смартфона на Windows Phone 8(подробнее о windows phone 8 тут) у ході Nokia World 2012, сказавши лише, що ця подія станеться найближчому майбутньому.

Стівен Елоп ще раз підтвердив непорушність курсу на випуск смартфонів на Windows Phone: "У нинішній війні (між), Android, Apple і Windows, у нас повна ясність - ми за Windows Phone".

У другому кварталі 2012 р. у Nokia було 826 млн євро збитків, а продажі смартфонів склали всього 10,2 млн штук, включаючи 4 млн одиниць Lumia на Windows Phone. Для порівняння, у найближчих конкурентів Apple, Samsung і поставки смартфонів за квартал досягли 26 млн і 50 млн штук, відповідно.