LED Binary Watch - бінарний годинник для гиків

admin Новинки гаджетів

LED Binary Watch - бінарний годинник для гиківЯк свідчить старий гиківский жарт, у світі є 10 типів людей: ті, хто розуміє бінарний код, і ті, хто його не розуміє. Тим, хто відноситься до останньої категорії (і, отже, не зрозумів у чому тут гумор), ймовірно, не варто витрачати свого часу на сьогоднішню новинку. Тим же, хто вважає, що слово «гик» звучить гордо, бінарні годинник LED Binary Watch цілком можуть припасти до душі.

Звичайно, LED Binary Watch - це далеко не перший наручний годинник, циферблат якого організовано подібним чином. Тим не менше, переважна більшість таких аналогів має нарочито футуристичний дизайн, який подобається далеко не всім. Що ж стосується оформлення даної новинки, то ключовим її елементів є мінімалізм, втілений в нехитрому корпусі, а також в друкованій платі зі світлодіодами, яка замінює собою циферблат.

Верхній ряд світлодіодів (з цифрами 8-4-2-1), відображає години, в той час як нижній (1, 2, 4, 8, 16, 32) призначається для хвилин. Для того щоб подивитися час, необхідно натиснути на кнопку на корпусі годинника, після чого світлодіоди включаються на п'ять секунд. Вартість LED Binary Watch складає 70 доларів.