LG представила самий маленький в світі бездротовий зарядний пристрій

admin Новинки гаджетів

LG представила самий маленький в світі бездротовий зарядний пристрійНе так багато років тому, коли смартфони не були поширені, гравці ринку мобільних телефонів намагалися здивувати покупців «самими маленькими мобільниками в світі». Ці часи минули, і зараз виробники, навпаки, женуться за збільшенням фізичних розмірів за рахунок діагоналі екрану. Роботи ведуться тільки з тим, щоб зробити їх як можна тонше.

Однак це не обов'язково має стосуватися світу аксесуарів. Компанія LG представила бездротовий зарядний пристрій, який, за їх заявою, є найменшим у світі.

Модель WCP-300 здатна зарядити будь-який гаджет, що підтримує технологію Qi. Зокрема, в прес-релізі йдеться про смартфони Google Nexus 4 і пристрої під брендом LG - Optimus G Pro, Vu II і LTE II. Діаметр пристрою складає 6,98 сантиметра.

WCP-300 виходить у продаж вже на цьому тижні - поки тільки в Південній Кореї. Там воно коштуватиме близько 60 доларів у перерахунку з місцевої валюти. Коли пристрій з'явиться в інших країнах і в яку ціну, не повідомляється.