MakerBot Replicator 2 - новий 3D-принтер

admin Новинки гаджетів

MakerBot Replicator 2 - новий 3D-принтерКомпанія MakerBot представила свій новий настільний 3D-принтер. За заявою виробника, на сьогоднішній день це - кращий подібний пристрій на ринку. І дійсно, Replicator 2 має вражаючі характеристики і можливості.

В першу чергу, принтер здатний створювати тривимірні об'єкти розмірами 28,5 х 15,3 х 15,5 сантиметрів (більше 6600 см3). При цьому дозвіл шару в максимальній якості складає 100 мікрон, що дозволяє створювати об'єкти з найдрібнішими деталями.

Replicator 2 поставляється повністю зібраним. Він виконаний з міцних матеріалів, завдяки чому витримує навантаження при швидкому створенні об'єктів. Новий додаток MakerWare значно спрощує роботу з пристроєм, при цьому він підтримується операційними системами Windows, Mac і Linux. Вага принтера складає 11,5 кілограмів.

Звичайно, вартість Replicator 2 як і раніше висока - 2199 доларів. Однак зручність у використанні та можливість швидкого початку роботи напевно сподобаються дизайнерам, інженерам і просто ентузіастам тривимірного друку, переконані в MakerBot.