Modular Disc Vault - сервер для Blu-ray від Kaleidescape

admin Новинки гаджетів

Cервер для Blu-rayУ травні цього року компанія Kaleidescape анонсувала пару медіаплеєрів, здатних транслювати фільми на різні девайси. Новинки одержали назви M500 і M300. У свою чергу, нещодавно той же виробник виконав свою обіцянку випустити «перший у своєму роді» Blu-ray сервер.

Новий пристрій Modular Disc Vault було представлено на CEDIA. Новинка призначена для того, щоб зробити процес вибору та програвання фільмів у форматі Blu-ray більш швидким і простим.(Цікавий гаджет - Іграшковий м'яч Sphero)

Очевидно, девайс сумісний тільки з вищезгаданими M500 і M500. Підключаючись до плеєрів за допомогою USB, Modular Disc Vault створює і зберігає цифрові копії фільмів, що позбавляє користувача від незручностей, пов'язаних з переглядом контенту безпосередньо з носія. Пристрій здатний зберігати до 100 дисків. При цьому для того, щоб транслювати копію фільму, диск повинен обов'язково знаходитися всередині Modular Disc Vault.

Новинка вже доступна для придбання, але, на жаль, її важко назвати доступною: вартість Modular Disc Vault складає 1495 доларів. При цьому варто також врахувати, що для використання девайса необхідно мати плеєр M300 і M500, а їх ціна також досить значна: 2495 і 3995 доларів відповідно.