Наручний годинник з дистанційним керуванням

admin Новинки гаджетів

The Television Remote Control WristwatchМи неодноразово розповідали про різні наручний годинник, що відрізняються як дизайном, так і функціональністю. Але ось годинник з функцією дистанційного керування нам поки що не траплялвся.

Саме такий гаджет пропонує інтернет-магазин Hammacher Schlemmer. Годинники з нехитрою назвою The Television Remote Control Wristwatch виявиться дуже корисними для любителів проводити дозвілля перед телевізором, адже з їх допомогою вирішена найважливіша проблема - вічно гублячийся пульт ДУ. Тепер він завжди знаходиться на руці хазяїна. (Також цікавий пристрій - Кулінарна лампа)

Шість кнопок, розташованих по боках цього годинника, дозволяють здійснювати включення-  відключення, переміщення по каналах, управління відтворенням і так далі. При цьому підтримуються не тільки більшість моделей телевізорів та DVD-програвачів, а й інша побутова техніка, що має можливість інфрачервоного дистанційного керування. Для роботи з різними приладами потрібно ввести спеціальний тризначний цифровий код.

Розмір годинника The Television Remote Control Wristwatch - 5х4х1, 3 см, а важаиь він приблизно 100 грамів. Вартість наручного годинника з дистанційним керуванням становить 100 доларів США.