Недорогий планшетник для дітей з Android Ice Cream Sandwich

admin Новинки гаджетів

Недорогий планшетник для дітей з Android Ice Cream SandwichКомпанія Archos представила новий планшетний комп'ютер Child Pad, призначений для дітей. Цікаво, що працює він під управлінням Android Ice Cream Sandwich. Основою комп'ютера став неназваний процесор з тактовою частотою 1 гігагерц. Child Pad має 1 гігабайт оперативної пам'яті і дисплей діагоналлю 7 дюймів з роздільною здатністю 1024х600 пікселів.

Замість Android Market передбачений доступ до магазину додатків Kids App Store. Програми в ньому розбиті на 14 категорій. Контент складається з понад десятка тисяч ігор, мультимедійних файлів, електронних книг, коміксів і т.д. Перероблений інтерфейс користувача має більш барвисті іконки, а папки для зберігання ігор та інших програм легкодоступні. На комп'ютері будуть встановлені 28 додатків, включаючи Angry Birds. Також ви можете прочитати про те як вибрати планшет.

Спеціальне програмне забезпечення не дозволить дітям відвідувати непотрібні їм сайти. Все ж, незважаючи на батьківський контроль, залишати дітей без нагляду не рекомендується.

Archos Child Pad надійде в продаж в кінці березня і буде коштувати 129 доларів у США і 99 фунтів у Великобританії.