Нове покоління відео-окулярів від Sony

admin Новинки гаджетів

Нове покоління відео-окулярів від SonyКомпанія Sony представила на виставці IFA 2012 нову модель відео-окулярів HMZ. Новинка одержала назву HMZ-T2. За словами представників компанії, гаджет відрізняється від попереднього втілення більш чітким екраном, поліпшеним звуком та істотно зменшеною вагою.

Велика частина технічних характеристик, незважаючи на відновлення моделі, залишилися практично ідентичними тим, якими володів перший зразок HMZ-T1. Усередині окуляр встановлені 2 OLED екрану з діагоналлю 0,7 дюйма, що створює ефект 19-метрового екрану, розташованого на відстані 20 метрів від глядача. Відтворюватися може як 2D так і 3D відео, а час відгуку в 0,01 мілісекунди дозволяє не тільки дивитися відео, але і грати в ігри.

Для фільмів та ігор в окулярах передбачені два різних режиму: True Cinema, відтворюючий фільми зі швидкістю 24 кадру в секунду, і Clear, розроблений спеціально для динамічних сцен сучасних ігор. Крім того, яскраві тони трохи змістили від синіх до червоних, щоб зменшити втому очей при тривалому використанні гаджета. Звук, по запевненнях виробника, за допомогою технології Virtualphones створює ефект повноцінної установки 5.1. Але при бажанні є можливість підключити і власну звукову систему або навушники.

Головним поліпшенням, все ж, стало зниження ваги гаджета майже на 20% в порівнянні з першою моделлю. Новинка буде важити 330 грам. Ціна і дата виходу в продаж HMZ-T2 поки не називаються, але навряд чи новинка буде коштувати набагато менше першої моделі, яка вийшла в продаж з цінником, на якому була сума в $ 800.