OUYA представляє нову консоль за 130 доларів

admin Новинки гаджетів

OUYA представляє нову консоль за 130 доларівНещодавно компанія OUYA представила нову модель мініатюрної ігрової консолі, що стала одним з найуспішніших проектів, представлених на Kickstarter. Новий компактний гаджет, що працює під управлінням Android, отримав оновлений варіант забарвлення, а також удвічі більший обсяг пам'яті для зберігання викачаних ігор. Трохи зросла і ціна: покращений варіант OUYA обійдеться покупцям в 130 доларів.

Ємність розширеного сховища новинки становить 16 ГБ. Зрозуміло, в порівнянні з 500 ГБ постійної пам'яті, доступної власникам Xbox One або PlayStation 4, це здається сущою дрібницею. Проте, якщо врахувати, що за допомогою OUYA запускаються Android-ігри, все стає на свої місця. У той час як дизайн оригінальної моделі представляв собою поєднання сірого і чорного кольорів, оновлений варіант виконаний у матовому чорному - це стосується і самої консолі і геймпада.

У всьому іншому новинка повністю повторює показники оригінального продукту. Власне, це не перший раз, коли OUYA пропонує подібний апгрейд - не так давно обмеженою партією вийшов білий варіант приставки. Судячи з усього, нинішня модель орієнтована на покупців, які не встигли обзавестися нею.