Перша в світі мультиварка з Wi-Fi від Polaris

admin Новинки гаджетів

Перша в світі мультиварка з Wi-Fi від PolarisМіжнародний виробник побутової техніки Polaris анонсував вихід мультиварки EVO. За заявою виробника, це буде перший в світі подібний пристрій з Wi-Fi-модулем.

Завдяки підключенню до бездротової мережі мультиварка стане зручніше і функціональніша. Так, нею можна буде управляти дистанційно зі смартфона або планшетника за допомогою програми для iOS і Android. Більш того, готування стане ще більш самостійним. Якщо у звичайних мультиварках потрібно вибирати режим готування, а далі вони все роблять самі, або навіть задавати необхідні параметри вручну, то для Polaris EVO досить просто вказати, яке блюдо зі збірки рецептів ви бажаєте, а режим і час готування вона підбере сама.

Інша перевага полягає в тому, що Wi-Fi-мультиварки можуть підключатися один до одного, обмінюватися рецептами через мобільні додатки і спеціальний сайт в Інтернеті.

Крім того, мультиварка має і широкий функціонал, властивий іншим подібним пристроям. Зокрема, в наявності також є функція скороварки, 10 автоматичних режимів готування під тиском і 14 автоматичних режимів без тиску, вбудована пам'ять, яка дозволяє зберігати до 5 улюблених рецептів, і безліч інших функцій.

Перша в світі мультиварка з Wi-Fi Polaris EVO надійде в продаж у квітні. Її ціна поки не називається.