Перші в світі брюки, здатні заряджати смартфон

admin Новинки гаджетів

Перші в світі брюки, здатні заряджати смартфонБританський дизайнер Едріен Саваж створив перші в світі брюки з функцією бездротової зарядки смартфонів. Вони стануть частиною колекції дизайнера і були представлені на виставці London Collections: Modern Man.

Для створення предмета одягу використовувався новий пристрій для бездротової зарядки Nokia DC-50. У видозміненому варіанті вона вшита в передню кишеню брюк. Щоб смартфон заряджався, його досить просто носити в кишені.

Брюки не стануть частиною високої моди, а будуть доступні всім бажаючим. Незабаром їх можна буде попередньо замовити в магазині Amazon. До створення моделі доклали руку представники мобільного підрозділу Microsoft у Великобританії та Ірландії. Зокрема, брюки позиціонуються як якийсь аксесуар для нового смартфона Lumia 930.

За словами Microsoft, співпраця з брендом A. Sauvage - це не скільки спроба вийти на новий ринок, скільки спосіб показати можливості технології. Перші в світі брюки з функцією бездротової зарядки коштуватимуть від 340 доларів. Незважаючи на брендинг Lumia, вони будуть сумісні з будь-якими пристроями, що підтримують стандарт бездротової зарядки Qi.