Перший портативний бездротовий зарядний пристрій від Sony

admin Новинки гаджетів

Перший портативний бездротовий зарядний пристрій від SonyБездротовий спосіб зарядки гаджетів поступово стає все більш популярним. Виробники пристроїв починають випускати власні системи для бездротової зарядки, і компанія Sony представила перший свій такий пристрій.

Особливістю моделі CP-W5 є його портативність. З одного боку, маючи доступ до електромережі, можна підключити до неї пристрій, а зверху покласти на нього смартфон. Однак коли доступу до електрики немає, зарядний пристрій виступить таким собі зовнішнім акумулятором, що підключається без використання кабелю.

Крім сумісних смартфонів з підтримкою технології бездротової зарядки Qi, через наявний традиційний microUSB-кабель можна підключати і інші гаджети. Sony CP-W5 має акумулятор ємністю 5 А/год, що зберігає 90 % ємності навіть після тисячі циклів зарядки/розрядки завдяки власній технології Hybrid-Gel.

Зарядний пристрій з можливістю бездротової зарядки Sony CP-W5 надійде в продаж у квітні в білому кольорі. Його ціна поки невідома.