Піч-генератор

admin Новинки гаджетів

Піч-генераторЗавод «Термофор» представив публіці цікавий гаджет, крім того, що це зручна, компактна, красива піч-камін, так вона ще й здатна давати електрику для ваших гаджетів.Пристрій було випробувано і він спокійно видавав потужність для роботи ноутбука, персонального комп'ютера, навігатора, комунікатора, телефону, телевізора, аудіо та відео техніки, і навіть кількох звичайних освітлювальних лампочок. Як заявляє виробник, з двох соснових полін піч може виділяти електрику, достатню, щоб зарядити акумулятори телефону, комунікатора, навігатора, камери, ноутбука + звичайно ж ще й тепло, так як це все ж піч.

Пристрій називається диво-пічка "Індігірка", є у вільному продажу, призначена для віддалених поселень і місць відпочинку, куди невигідно тягнути електричні потужності. Піч займала чимало премій на міжнародних виставках, а зараз ці технологічні ноу-хау, активно закуповуються японцями, у світлі останніх катастрофічних подій в Японії. Японські бізнесмени мали можливість ознайомитися з цим пристроєм на виставці в Солт-Лейк-Сіті.

Зокрема, президент японської компанії «Nogano & Sohsyo» Кобаяші звернувся до з проханням почати поставки великої партії цих пристроїв які кращі чим дизельгенератор для потреб Японії. За офіційною інформацією заводу «Термофор», звернення з Японії було обслуговано без черги. У Нагано вже відправлена ​​перша пробна партія «Індігірки». У випадку, якщо ця піч-генератор виявиться корисною для терплячих лихо мешканців Хонсю (префектура Нагана знаходиться поруч з префектурою Фукусіма), виробники готові повністю задовольнити попит в Японії на свій винахід, говориться в повідомленні. У свою чергу, це не повинно привести до дефіциту даних пристроїв на внутрішньому ринку Росії.