Планшети, які найгірше піддаються ремонту

admin Новинки гаджетів

Планшети, які найгірше піддаються ремонтуВідомий портал iFixit опублікував рейтинг найбільш популярних планшетників, критерієм для якого послужило те, як вони піддаються ремонту. Найпростіше ремонтувати Dell XPS 10, який набрав 9 балів з 10.

За словами експертів, пристрій з максимальною кількістю балів досить дешево і просто відремонтувати. Основними мінусами вважається трудність при розборі комп'ютера, невдале розташування компонентів і надмірна кількість клею.

Планшети, що найгірше піддаються ремонту

Внизу списку - Microsoft Surface Pro. Зовсім недалеко від нього пішли iPad, починаючи з другого покоління. Найбільше експертам не сподобалося надмірна кількість адгезивів і величезна ймовірність пошкодити екран або внутрішні кабелі при розбиранні. У той же час iPad 1 знаходиться у верхній частині рейтингу - з основних мінусів тільки складність виїмки і заміни акумулятора.

Другі за популярністю після iPad планшетні комп'ютери в США - Kindle Fire і Kindle Fire HD - також непогано піддаються ремонту. Kindle Fire з 8 балами взагалі розділив друге місце з трьома іншими пристроями, включаючи Galaxy Tab 2 7.0. Повністю з рейтингом можна ознайомитися на сайті iFixit.