Планшетник Grippity з повністю сенсорною поверхнею і напівпрозорим дисплеєм

admin Новинки гаджетів

Фірма Grippity, яку очолює архітектор Якоб Ейхбаум, розробила незвичайний однойменний планшетний комп'ютер. За заявою творців, це перший в світі планшетник з прозорим дисплеєм

Однак це - не єдина родзинка гаджета. Grippity має не тільки сенсорний дисплей, але й сенсорні бічні, а також задню поверхню. Тримаючи планшетник двома руками, можна користуватися вісьмома пальцями одночасно. При цьому необхідно бачити, що натискають пальці ззаду. Саме для цього і потрібен прозорий дисплей.

Що стосується іншого заліза, то за сьогоднішніми мірками воно дуже просте. Основою стане ARM-процесор з ядрами Cortex A8, ще є 512 МБ пам'яті і флеш-сховище на 4 гігабайти. Також в наявності слот для карт microSD, модулі Wi-Fi і Bluetooth. Працювати пристрій буде під керуванням ОС Android 4.2 з можливістю оновлення до версії 4.4.

Проект збирає гроші на Kickstarter. З необхідних 199 тисяч доларів Бекер пообіцяли майже 23 тисячі, і ще залишається 28 днів до кінця кампанії. Планшетник коштуватиме 235 доларів - якщо, звичайно, колись вийде в продаж.