Помер Стів Джобс

admin Новинки гаджетів

Помер Стів ДжобсПішов з життя засновник і колишній гендиректор компанії Apple - Стів Джобс.

Стів Джобс (Steve Jobs) помер у віці 56 років.

На сайті компанії з'явився текст: «Apple втратила мудрого і талановитого генія, а світ позбувся чудової людини. Ті з нас, кому пощастило працювати і знати Стіва, втратили цінного і незвичайного наставника. Стів залишив після себе компанію, яку лише він один міг створити, і його дух назавжди залишиться основою Apple».

У 2004 році Стів Джобс розповів, що у нього виявлена ​​злоякісна пухлина підшлункової залози. Пізніше Джобс переніс операцію з її видалення. У січні цього року стало відомо, що Стів Джобс бере відпустку за станом здоров'я. У серпні цього року він залишив посаду генерального директора компанії, зайнявши місце голови ради директорів. Припускали, що причиною відходу стало погіршився здоров'я Джобса.

Свої співчуття у зв'язку зі смертю Стіва Джобса висловили керівники IT-компаній та політичні діячі.

«Стів і я вперше зустрілися майже 30 років тому, ми були колегами, конкурентами та друзями протягом більше половини нашого життя», - сказав засновник Microsoft Білл Гейтс, додавши, що для тих, кому пощастило з ним працювати, це була шалено велика честь .

Співчуття родині і близьким висловили президент США Барак Обама, гендиректор Google Ларрі Пейдж, творець Facebook Марк Цукерберг та багато інших.