Popinator - неординарний девайс для любителів попкорна

admin Новинки гаджетів

Popinator - неординарний девайс для любителів попкорнаІноді нові гаджети служать не стільки для того, щоб спростити виконання тих чи інших завдань, стільки для того, щоб зробити наше життя більш веселим. Саме таким пристроєм і є сьогоднішня новинка - гармата для попкорну Popinator. Новинка являє собою внутрішній проект компанії Popcorn, локалізованої в штаті Індіана, яка займається (про що не складно було б здогадатися) виробництвом і продажем попкорна.

Якщо говорити про новинку коротко, то її функціонал дуже простий: вона стріляє попкорном в людей. Втім, це занадто загальний і неточний опис - насправді Popinator виконує свою роботу з неймовірною точністю і завжди потрапляє людям в рот (так стверджують її розробники). Домогтися такої влучності творцям девайса вдалося завдяки застосуванню бінауральних мікрофонів, які відстежують місце розташування джерела звуку - саме по цьому джерелу і наводиться гармата. Відстань прицільної стрільби 4,5 метра.

На жаль, на даний момент Popinator ще не надійшов у продаж, але Popcorn сподівається зробити його доступним для придбання вже незабаром. Точна дата надходження в продаж, а також орієнтовна вартість девайса поки що залишаються невідомими.