Портативна камера MeCam

admin Новинки гаджетів

Портативна камера MeCamГаджети для створення персональних фото і відеохронік здаються ще одним цікавим витком у розвитку сучасних технологій. Не так давно в полі нашого зору вже попадався портативний девайс Autographer, що автоматично знімає великі серії послідовних фотографій і дозволяє отримувати візуальну історію минулого дня. У свою чергу, сьогодні піде мова про пристрій, що може виявитися прекрасним доповненням до такого фоторегістратору.

Ув'язнений в миловидний круглий корпус, гаджет MeCam призначається для носіння на одязі або на шиї. Новинка важить 57 грамів і не перевищує 51 міліметра в діаметрі. Управління здійснюється за допомогою трьох кнопок, що знаходяться на бічній грані. За заявами розробників, камера MeCam досить проста у використанні: наприклад, включення відеозйомки здійснюється в один дотик.

Гаджет записує відео в 720p при 30 кадрах в секунду і зберігає накопичений матеріал на MicroSD-карти. У комплект постачання входить карта пам'яті на 4 Гб, але, при бажанні, можна встановити й іншу, більшого обсягу. Завдяки інфрачервоним датчикам, зйомка може проводитися і в умовах поганого освітлення. До того ж, при необхідності, пристрій перемикається в режим фотографування з роздільною здатністю зображень 5 Мп. Мікрофон, встановлений в MeCam, здатний уловлювати звук з відстані до 3 метрів. Батарея пристрою обіцяє тримати заряд протягом 80 хвилин відеозйомки - не так вже й багато, але цілком достатньо для фіксування найцікавіших моментів.

Новинка обійдеться покупцям в 50 доларів і пропонується в декількох варіантах колірного оформлення.