3D-принтер Zim з двома друкуючими головками

admin Новинки гаджетів

3D-принтер Zim з двома друкуючими головкамиПопулярність таких моделей 3D-принтерів, як Buccaneer або Cube свідчить про те, що ринок засобів для тривимірного друку все помітніше орієнтується на середньостатистичного споживача. Нещодавно намічену тенденцію підтримала компанія Zeepro, відома в Швейцарії, Франції та США. Новий продукт Zeepro - це настільний 3D-принтер Zim, що відрізняється наявністю двох друкуючих головок, а також камери для спостереження за процесом друку з монітора або гаджета.

Одним з головних акцентів при розробці принтера стала простота у використанні. Зокрема, пристрій укомплектовано власним ARM-процесором, внаслідок чого зникає необхідність в установці драйверів. Підключивши Zim до Інтернету через WiFi або Ethernet, можна направляти на нього файли з PC, Mac, планшетника або смартфона. Для заправки застосовується система картриджів. У перспективі планується використання картриджів з наповнювачами ABS, PLA або PVA різного кольору з розміром гранул 1,75 мм.

Завдяки наявності двох друкуючих головок у користувачів з'являється можливість створення двобарвних об'єктів, а також використання в процесі друку двох різних матеріалів. Для більш скромного бюджету пропонується подібна модель, але з однією голівкою. Об'єкти створюються в межах камери з розмірами 15x15x15 см зі швидкістю до 110 мм/с і мінімальною товщиною шару 80 мкм. Для управління роботою передбачені більше 20 режимів різної складності (від « чайника » до експерта ).

Новинка є проектом Kickstarter, що зібрав понад 153 тисяч доларів з необхідних трьохсот (до кінця кампанії залишається більше трьох тижнів). Попереднє замовлення моделі з однією головкою обійдеться покупцям в 599 доларів; варіант з двома головками коштує 799.