Qualcomm розробляє смартфон для сліпих

admin Новинки гаджетів

Qualcomm розробляє смартфон для сліпихКомпанія Qualcomm і проект RAY збираються випустити смартфон для сліпих. Словосполучення «смартфон для сліпих», враховуючи сучасні тенденції відходу від фізичних елементів управління телефоном до віртуальних, може звучати дивно, але компанії дійсно обіцяють спеціальний багатофункціональний пристрій, який буде достатньо простим в обігу і зможе замінити існуючі аналоги (найчастіше це кілька різних пристроїв).

За основу компанії взяли смартфон на базі процесора Qualcomm, що працює під управлінням операційної системи Android. Інтерфейс новинки дозволяє користувачам почати роботу, торкнувшись будь-якої точки на поверхні екрана. Точка першого торкання стає «базою», щодо якої автоматично розташовуються функціональні елементи (наприклад, аудіокниги завжди будуть праворуч від точки дотику).

Зараз гаджет проходить тестування в Ізраїлі, де володарями нових смартфонів стали 100 чоловік, що беруть участь в дослідженні. Якщо результати виявляться задовільними - пристрій піде в серію і може з'явитися у продажу вже в наступному році.