Readycase - швейцарський ніж для iPhone

admin Новинки гаджетів

Readycase - швейцарський ніж для iPhoneЗ появою нового смартфона від Apple знову почав розширюватися і асортимент аксесуарів для iPhone. Одним з таких виявилася сьогоднішня новинка - кейс Readycase. Новий аксесуар являє собою якусь мінімалістичну подобу швейцарського ножа, переобладнаного під допоміжне пристосування для смартфона. До того ж, Readycase є захисним девайсом, що оберігає смартфон від подряпин. При цьому використання новинки практично не позначається візуально на загальній товщині, додаючи гаджету всього лише 3 міліметри.

Перше, що привертає в новинці - це наявність мініатюрної флешки, закріпленої на задній панелі. З одного боку, резервний засіб зберігання даних залишається вкрай компактним, з іншого - його буде не так вже просто втратити, адже воно фіксується на корпусі смартфона. Сама флешка також виступає в ролі опори, завдяки якій iPhone можна ставити на стіл для перегляду відео або іншого контента, в ландшафтній або портретній орієнтації і під різними кутами.

Кейс також обладнаний магнітним кріпленням, що дозволяє використовувати змінні додаткові лінзи для основної камери смартфона. Ще один цікавий нюанс - це компактний вбудований багатофункціональний інструмент, який об'єднує в собі викрутку, звичайний і зазубрений ніж і відкривачку для пляшок.

Вартість новинки складає 40 доларів. Комплект поставки включає в себе корпус для iPhone 4S і 5, а також флешку на 8 Гб.