RIM випустить PlayBook 2

admin Новинки гаджетів

RIM випустить PlayBook 2Канадська компанія Research In Motion ще не випустила версію бізнес-планшетника BlackBerry PlayBook 4G, як стало відомо, що друге покоління пристрою вже знаходиться в розробці. На початку травня з'явилося повідомлення, що до кінця року вийде «пігулка» з 10-дюймовим екраном, але з тих пір розмови про це втихли.

Сайту News 4 BlackBerry вдалося дізнатися, що компанія дійсно працює над PlayBook 2. Новий планшетник і справді буде мати 10-дюймовий екран з більш високою роздільною здатністю. Комп'ютер буде представлений в чорному і білому кольорах, а рамка навколо екрана стане тонше.

PlayBook 2 не буде випускатися в 3G-версії - тільки 4G/Wi-Fi. Разом з виходом другого покоління планшетника з'явиться нова версія операційної системи QNX, в якій будуть представлені традиційні програми для BlackBerry. Вихід PlayBook 2, швидше за все, поки намічений на сезон зимових свят. Ймовірно, PlayBook 2 буде орієнтований на масового користувача.

Вихід першого покоління PlayBook не можна назвати успішним. Крім низки негативних відгуків від критиків, RIM довелося відкликати близько 1000 планшетників через проблеми з операційною системою.