Медичний робот ED-7270

admin Новинки гаджетів

Медичний робот ED-7270Корейська компанія Ed розробила робота, який на перший погляд віддалено нагадує R2-D2 з "Зоряних воєн". Але, незважаючи на незначну схожість, він призначений для серйозної роботи в медичних установах.

ED-7270 використовуючи сучасні інформаційні технології може дистанційно заміряти кров'яний тиск і пульс пацієнтів, а всі отримані дані він відправляє на центральний пульт, тому у лікарів завжди під рукою актуальна інформація про стан здоров'я хворих. У разі погіршення пацієнту вчасно нададуть медичну допомогу.

Робот сам може привозити ліки, а тому творці сподіваються, що він буде затребуваний у будинках піклування і геронтологічних відділеннях лікарень. ED-7270 має голос і здатний самостійно нагадувати пацієнтам про прийом медикаментів. Зараз компанія працює над серйозним пробним проектом у співпраці з австралійськими лікарнями та будинками-інтернатами для літніх людей.

Робот ED-7270

За допомогою точок на 7-дюймовому сенсорному дисплеї, розташованому в передній частині, робот навіть висловлює емоції. Управління роботом також здійснюється за допомогою цього екрана. До машини можна підключати різні пристрої через USB-порт.

Висота робота ED-7270 складає 70 сантиметрів, а вага - близько 20 кілограмів. Дуже багато інформації (англійською мовою) можна знайти на офіційному сайті. Нагадаємо, Вам, що раніше був розроблений робот-масажист : )