Роботизована іграшка Sphero 2.0

admin Новинки гаджетів

Роботизована іграшка Sphero 2.0У недалекому минулому розробникам з компанії Orbotix прийшла в голову ідея модернізувати звичайний м'яч, в результаті чого на світ з'явився гаджет Sphero. Роботизована іграшка виявилася чимось на зразок аналога машинки з пультом ДУ, тільки в ролі останнього виступав смартфон. До того ж, на базі Sphero випустили кілька ігор в доповненій реальності. Втім, все вищесказане - справи минулих днів, а сьогоднішня новинка - це друга, поліпшена версія робо-кулі.

Можна сказати, що модель Sphero 2.0 анонсована під девізом «швидше, розумніші, яскравіше». Гаджет обзавівся поліпшеним механізмом з нижчим зміщеним центром ваги, що дозволило вдвічі збільшити швидкість, в порівнянні з попередником: тепер куля розганяється до 2 м/с. На рівні софта був розроблений новий інтерфейс, який робить іграшку більш багатогранною. Поряд з основним додатком для iOS і Android можна буде використовувати сторонні ігри і апдейти. Завдяки відкритому API і SDK на iTunes і Google Play вже є близько 25 ігор для Sphero.

Ще одним удосконаленням стала поліпшена система світлодіодного підсвічування. Завдяки герметичному корпусу новинка не боїться води, а за допомогою знімної оболонки Nubby вона здатна переміщатися по водній або нерівній поверхні. Три години підключення до індукційної зарядки дають, приблизно, одну годину безперервного використання.

Гаджет обійдеться покупцям в 130 доларів. У Apple Store також можна придбати спеціальну модель з прозорим корпусом - Sphero 2.0 Revealed.