Розумна зубна щітка визначить, наскільки чисті зуби

admin Новинки гаджетів

Розумна зубна щітка визначить, наскільки чисті зубиConsumer Electronics Show - це, як ми з вами знаємо, не тільки комп'ютери, телефони і телевізори. На виставці представлено багато пристроїв для розумного будинку - наприклад, смарт-вилка HAPIfork, яка фіксує швидкість жування і передає ці дані на смартфон. На основі інформації користувач може дізнатися, чи правильно він пережовує їжу, або потрібно внести в цей процес якісь зміни.

Іншим цікавим гігієнічним гаджетом, показаним на CES 2014, стала розумна зубна щітка Kolibree. Після звичайного чищення зубів вона проаналізує, чи правильно вони почищені, і в яких місцях потрібна дочистка. Kolibree підключається до смартфону, і через нього користувач може побачити результати.

Винахідником зубної щітки є Томас Сервал, котрий недавно працював в Google. Ідея про таку зубну щітку прийшла йому після того, як він в черговий раз запитав у своїх дітей, чи почистили вони зуби. Kolibree містить акселерометр, магнітометр і гіроскоп, і створює віртуальну модель порожнини рота. Щітка аналізує чистоту ділянок і видає інформацію у відсотках.

Калібрування здійснюється двома способами: в автоматичному режимі просто аналізуються параметри ротової порожнини користувача. У ручному режимі встановлюються параметри, рекомендовані стоматологом.

Влітку Сервал почне кампанію по збору коштів на Kickstarter. Очікується, що щітка буде коштувати в районі 100-200 доларів.