Цифрова ручка APEN

admin Новинки гаджетів

Цифрова ручка APENНемає сумнівів в тому, що у гаджетів, що дозволяють обробляти рукописний текст, є потенціал - принаймні, в колах студентів і викладачів. Нещодавно у компанії з кумедною назвою E FUN з'явився продукт, який обіцяє забезпечити можливість цифрування рукописів в режимі реального часу. Новий девайс отримав назву APEN.

Як можна бачити на запропонованому зображенні, новинка складається з двох компонентів: власне, ручки (стилуса), і ресивера, чимось нагадує MP3-плеєр. Коли цей ресівер активований, він відстежує рухи ручки. У свою чергу, завдяки USB-конектора дані, отримані APEN, можна передати на персональний комп'ютер. В результаті написаний від руки текст стає текстовим файлом.

Крім ПК, APEN можна підключити і до інших пристроїв через Bluetooth, а значить, APEN може працювати в парі зі смартфонами або планшетника, в тому числі і з яблучними.

Новинка має ще один цікавий функціонал - її також можна використовувати як миші (для цього на поверхні стилуса присутня навіть невелика кнопка). Ручка APEN також є прекрасним помічником для людей, що займаються малюванням і комп'ютерною графікою. На жаль, вартість девайса досить велика - 130 доларів за набір.