Samsung представила плеєр з двоядерним процесором

admin Новинки гаджетів

Samsung представила плеєр з двоядерним процесоромПотужні смартфони і планшетні комп'ютери вже освоїли двоядерні процесори, черга за «розумними» кишеньковими мультимедіа-плеєрами. Одним з перших, хто намагатиметься захопити ринок, стає масивний гаджет Samsung Galaxy Player 70 Plus.

Перед нами поліпшена, перероблена версія пристрою, представленого в минулому році. Плеєри мають велетенські для такого типу гаджетів 5-дюймові дисплеї, двоядерні процесори з частотою 1 ГГц, 5-мегапіксельні камери для фотографій і відео, а також TV тюнеры DMB TV (поки тільки для корейського ринку). У продажу з'являться версії з 16 і 32 Гб вбудованої пам'яті. Для підтримки такого собі монстра в робочому стані використовується ємний акумулятор на 2500 мАг. Зрозуміло, все це працює під управлінням однієї з стрімко застарілих версій Google Android з переробленим інтерфейсом.

В даний момент невідомо, чи збирається компанія Samsung представити аналогічний пристрій за межами ринку Південної Кореї. Проте всім тим, кому пощастить опинитися на просторах Сеула найближчим часом, зможуть придбати Galaxy Player 70 Plus за $ 350 або $ 420 в залежності від обсягу вбудованої пам'яті.