SELFIE - фото-дзеркало для соцмереж

admin Новинки гаджетів

SELFIE - фото-дзеркало для соцмережSELFIE від iStrategyLabs - це той самий гаджет, появи якого так чекали любительки соцмереж і автопортретів. Завдяки новинці їм більше не доведеться задовольнятися роздільною здатністю фронтальної камери в iPhone або по десять разів перезнімати власне відображення. Відтепер дзеркала самі будуть фотографувати своїх власниць - досить лише зробити потрібний вираз обличчя і почекати пару секунд.

SELFIE являє собою шафку від IKEA з напівпрозорим дзеркалом, по ту сторону якого захований комп'ютер, камера, світлодіодне підсвічування і динамік. Спочатку в пристрої застосовувався Raspberry Pi, але незабаром виявилося, що його потужності недостатньо. В результаті творці пристрою вирішили вибрати більш продуктивний і відповідний загальному духу проекту Mac Mini. На комп'ютер записали програмне забезпечення OpenCV і підключили до нього інші компоненти.

Як тільки програма для розпізнання осіб визначає, що в дзеркало хтось дивиться і посміхається, вона запускає підсвічування і звукову доріжку - повідомлення про те, що камера от-от спрацює. Через кілька секунд після цього робиться знімок, який тут же можна відправити у соцмережу. На даному етапі в якості тригера для SELFIE обрана посмішка, але цілком логічно припустити, в комерційній версії до неї додасться і duckface.

Незважаючи на те, що подібний продукт зробив би справжній фурор у вбиральнях нічних клубів, творці SELFIE вирішили обмежитися соціальним проектом. На думку iStrategyLabs, фотографії селфі - це цікавий феномен, який не слід обходити стороною.