Складаний електровелосипед Voltitude V1

admin Новинки гаджетів

Складаний електровелосипед Voltitude V1Людям, які шукають компактний персональний транспортний засіб, напевно буде цікаво дізнатися про новий складний велосипед Voltitude V1, обладнаний електромотором. Дана новинка, що є непоганим рішенням для пересування в межах міста, недавно стала доступною для попереднього замовлення.

Найбільш помітні риси Voltitude V1 - це компактність і гнучкість конструкції. Корпус даного транспортного засобу складається за 1 секунду, що обіцяє забезпечити більше зручності при пересуванні з «пересадками» в громадський транспорт, наприклад, в автобус або метро.

Велосипед обладнаний електромотором на 250 Вт, що працює в режимі підтримки, тобто, коли велосипедист крутить педалі. Такий конструктивний хід дозволяє розганятися до 25 км/год - при цьому йдеться про штучне обмеження, відповідно законам Євросоюзу. Ресурсу вбудованої батареї повинно вистачити, приблизно, на 40 км. Вага велосипеда дорівнює 27 кг.

Вартість Voltitude V1 складе приблизно 5460 доларів (4990 швейцарських франків). Передбачається, що новинка надійде в продаж 30 квітня.