SkyKap - кепка для любителів гольфу

admin Новинки гаджетів

SkyKap AdvisorЯкщо ваша друга половинка дуже захоплена грою в гольф, і не пропускає жодного сонячного днини, щоб потренуватися, то відмінним подарунком буде ось така кепка. Ну і що, що зараз зима, і пограти в гольф більшості не вдасться до пізньої весни, всерівно такий подарунок буде оцінений по гідності!

Ця кепка під назвою SkyKap Advisor являє собою  хендс-фрі мікрокомп'ютер з GPS системою, який знаходиться в козирку звичайної кепки для гольфу і активується голосом.(Прочитайте про - Шпигунську розетку)

За допомогою цієї неймовірної технології The Advisor надає персональні аудіо відповіді, що активуються командами гравця в гольф. Ця новинка повідомляє гравцеві відстань до гріна (ділянка поля з найкоротшою травою), бункерів (перешкода у вигляді ями з піском), води, межі та ін Схоже, що така новинка може значно прискорити процес гри, щоправда, дуже сумнівно, що після закінчення «швидкої» ігри, любителі гольфу відправляться додому, а не почнуть гру з початку. Придбати цю чудову кепку можна за $ 300.00