Смарт-браслет Huawei TalkBand з Bluetooth-гарнітурою

admin Новинки гаджетів

Смарт-браслет Huawei TalkBand з Bluetooth-гарнітуроюКомпанія Huawei представила розумний браслет Huawei TalkBand B1. Плани випустити цей пристрій китайці не приховували, а тому гаджет не став сюрпризом, хоча і являє собою досить цікаве і недороге рішення.

TalkBand об'єднує в собі властивості фітнес-браслета і Bluetooth-гарнітури. При цьому гарнітура є знімною і вкладається в окремий док. 1,4-дюймовий вигнутий OLED-дисплей, розташований на корпусі гарнітури, служить екраном всього пристрою.

Гаджет, як і інші подібні девайси, фіксує, скільки користувач зробив кроків, скільки витратив калорій і яку відстань пройшов. Також є функція розумного будильника, за допомогою якої TalkBand аналізує те, як користувач спить, і будить його в самий відповідний час.

Через NFC гаджет підключається до смартфонів. Ємність акумулятора становить 90 мАч. На цьому заряді браслет пропрацює 6 днів, а на підзарядку йдуть дві години. В наступному місяці Huawei TalkBand з'явиться в Китаї, а в другому кварталі вийде в інших країнах. Заявлена ​​ціна - 99 євро.