Смартфон Motorola DROID 4 надійде в продаж 10 лютого

admin Новинки гаджетів

Смартфон Motorola DROID 4 надійде в продаж 10 лютогоОператор Verizon Wireless до кінця тижня почне продаж комунікатора DROID 4, розробленого компанією Motorola Mobility.Апарат виконаний у формфакторі «бічний слайдер»: він оснащений 5-рядною клавіатурою з розкладкою QWERTY і 4-дюймовим сенсорним дисплеєм з роздільною здатністю QHD (540 × 960 пікселів).

Згадуються тилова 8-мегапіксельна камера з функцією запису відео у форматі 1080p, фронтальна камера для відеотелефонії, адаптер бездротового зв'язку Wi-Fi і інтерфейс HDMI.

«Серце» смартфона - двоядерний процесор з тактовою частотою 1,2 ГГц. Підтримується робота в мобільних мережах четвертого покоління LTE: можна завантажувати дані в зонах покриття 4G зі швидкістю до 12 Мбіт/с, пропускна здатність зворотного каналу (в напрямку до базової станції) - до 5 Мбіт/с.

На комунікатор інстальована операційна система Android 2.3.5 Gingerbread, пізніше з'явиться оновлення до Android 4,0 Ice Cream Sandwich.

DROID 4 сумісний з док-станцією Lapdock 500, яка дозволяє перетворити смартфон в ноутбук з 14-дюймовим дисплеєм.

Придбати комунікатор можна буде з 10 лютого за ціною в $ 200(з дворічним абонентським контрактом); станція Lapdock 500 коштує $ 300.