Solarcopter - квадроліт на сонячних батареях

admin Новинки гаджетів

Solarcopter - квадроліт на сонячних батареяхГрупа студентів-магістрантів з Лондонського Університету Королеви Марії (Queen Mary, University of London) займаються розробкою компактного літального апарату, що отримує живлення від сонячної батареї. Незвичайний проект нарекли Solarcopter.

«Джерелами натхнення для роботи над Solarcopter стали любов до польоту і потреба тому, щоб зробити щось нове для авіаційної індустрії, - повідомляють автори проекту. - Як тільки прийшло розуміння того, що вертольотів на сонячній батареї ще ніхто не робив, створення такого здалася хорошим випробуванням навичок проектування».

Перший прототип Solarcopter черпав енергію для польоту виключно від сонячної батареї, але, при цьому, у нього також був резервний акумулятор(читайте як правильно заряджати акумулятор), ресурс якого також поповнювався сонячною панеллю.

У подальшому варіанті від запасної батареї вирішили позбутися. Отримана модель здатна злітати і сідати, маневрувати і зависати в повітрі. Передбачається, що в наступних варіантах пристрою буде камера і GPS-навігатор.