Стіл з сонячними панелями від Panasonic

admin Новинки гаджетів

Стіл з сонячними панелями від PanasonicНаскільки ефективним може виявитися стіл, покритий панелями сонячних батарей? Очевидно, реальної користі від такого пристосування буде не так вже й багато, особливо якщо поставити його в приміщенні, практично ізолювавши фотоелементи від прямих сонячних променів.

До того ж, помістивши що-небудь на стільницю, ми ще сильніше обмежимо її можливості по збору енергії. У свою чергу, якщо врахувати, що столи, як правило, призначаються саме для того, щоб на них щось клали, створюється враження, ніби в подібній розробці взагалі немає ніякого сенсу.

Тим не менше, всі ці забобони анітрохи не зупиняють компанію Panasonic, яка незабаром повинна приступити до виробництва таких новинок. «Сонячний стіл» було продемонстровано в Японії на Security Show 2011, хоча до кінця невідомо, як саме концепція розробки вписалася в тематику цього заходу, присвяченого питанням безпеки.

Можливо, фахівці Panasonic шукали спосіб убезпечити дорогу новинку від злодіїв?Як би там не було, є у даного пристосування і одна позитивна сторона, якою є підтримка технології бездротової зарядки Qi. Це означає, що якщо фотоелементам, врешті-решт, вдасться отримати хоч скільки-небудь енергії, її можна буде передати будь-якому сумісному з даним стандартом гаджету. Все, що потрібно зробити для цього, так це помістити пристрій на стільницю.

Новинка повинна надійти в продаж на початку наступного року. Вартість столу поки що залишається невідомою, але цілком розумно очікувати, що вона буде чималою.