Submarine Camcorder - дистанційно керована субмарина

admin Новинки гаджетів

Submarine Camcorder - дистанційно керована субмаринаЧитачі не раз стикалися зі статтями про квадролети, керовані за допомогою смартфонів. Сьогоднішня новинка переносить той же функціонал в іншу площину: Submarine Camcorder - це мініатюрна модель субмарини, управління якою здійснюється за допомогою iPad. Звичайно, мало хто з нас живуть неподалік від водойм, але, з іншого боку, якщо згадати про те, що 70% поверхні нашої планети знаходяться під водою, ідея, вкладена в даний пристрій, здається цілком обгрунтованою і навіть захоплюючою.

Submarine Camcorder являє собою щось на зразок дослідного модуля для любителів, адже субмарина дозволяє бачити ту частину навколишнього світу, яка зазвичай прихована від наших очей. Гаджет оснащений відеокамерою, вміщеній в міцний водонепроникний корпус з ABS-пластика з розмірами 48х36х17,7 см. Зображення виводиться на екран планшетника в дозволі 1280x720.

Субмарина приводиться в рух електродвигунами і може рухатися як вперед, так і назад. Управління новинкою бажано здійснювати з човна чи якогось іншого плавального засобу: незважаючи на те, що повідомлення з iPad відбувається по бездротовому каналу, пристрій «прив'язується» до поверхні за допомогою кабелю. Останній гарантує збереження пристрою, що видається цілком логічним кроком, особливо якщо врахувати, що вартість Submarine Camcorder становить 6300 доларів.