Універсальний цифровий конвертер для касет і платівок

admin Новинки гаджетів

LP And Cassette To CD RecorderІснує безліч рішень, що дозволяють оцифрувати аудіодані, що зберігаються на морально застарілих сьогодні носіях, таких як касети або вінілові диски. Про деякі з них ми вам вже розповідали, а от система з назвою LP And Cassette To CD Recorder відрізняється тим, що претендує на універсальність.

Цей пристрій дозволяє оцифровувати як вінілові пластинки, так і касети, при цьому не потрібне підключення до персонального комп'ютера - запис ведеться прямо на диски CD-R/RW. У процесі роботи можна скористатися паузою, наприклад, якщо потрібно переписати тільки окремі пісні або в разі закінчення альбому на касеті. Присутня функція автоматичного або ручного розподілу на цифрові треки, а також можливість керування рівнем запису.(Можливо зацікавить -Гаджет для додавання запахів до відео)

LP And Cassette To CD Recorder здатний не тільки оцифровувати старі носії. Пристрій являє собою повноцінну аудіосистему з двома вбудованими 70-міліметровими динаміками, AM/FM стереоприймачем, а також можливістю підключення зовнішніх систем відтворення звуку. У комплекті є також пульт дистанційного керування, що працює від двох батарей типу AA.

Замовити такий прилад можна тут, а вартість його складає 400 доларів США.