Багатофункціональні наручні годинники VEA Sportive

admin Новинки гаджетів

VEA SportiveПрактично кожна людина, яка серйозно захоплена активним способом життя, має будь-якої гаджет, що допомагає тренуватися більш ефективно. Один з найбільш оптимальних варіантів - багатофункціональні наручні годинники. Вони не тільки універсальні, але і найбільш зручні в порівнянні з іншими пристроями.

Серед безлічі подібних пристроїв окреме місце повинний зайняти годинник VEA Sportive. За заявою французької компанії-виробника VEA Digital, вони стануть революцією на ринку спортивних годинників для тренувань.

Крім таких звичайних функцій, як секундомір, таймер, підрахунок пройденої відстані і кількості спалених калорій, годинники допоможуть визначити пульс та швидкість пересування. Вони забезпечені цифровою камерою і МР3-плеєром. Більше того, вони мають базові функції мобільного телефону.

Діагональ сенсорного дисплея VEA Sportive складає 1,5 дюйма. До інших пристроїв годинник підключаються через Bluetooth. Об'єм внутрішньої пам'яті VEA Sportive - 8 гігабайт. Є кнопка SOS, натискання якої повідомить іншим про те, що людина потрапила в надзвичайну ситуацію.

Годинники VEA Sportive надійдуть в продаж на наступному тижні за ціною 399 євро. Починаючи з вересня, вони подорожчають на 100 євро. Трохи більше інформації можна дізнатися на офіційному сайті VEA Digital.