Відкрилося передзамовлення на окуляри Oculus Rift

admin Новинки гаджетів

Відкрилося передзамовлення на окуляри Oculus RiftОкуляри віртуальної реальності Oculus Rift після приголомшуючого успіху на Kickstarter вийдуть у продаж. Що ще краще - у продажі вони з'являться вже в січні, а попередні замовлення на набори для розробників можна розміщувати на сайті Oculus вже зараз.

Окуляри Oculus Rift розроблені спеціально для комп'ютерних ігор і дозволять геймерам максимально зануритися в улюблені віртуальні світи. Як стверджують представники Gamespy, це - найближча подоба голографічної палуби, описаної в серіалі «Зоряний шлях», винайдена на сьогоднішній день.

Серед ігор, які будуть підтримувати Oculus Rift вже названі DOOM 4 і онлайн-гра Hawken (реліз відбудеться 12.12.12). Але з поширенням наборів для розробників можна очікувати, що в найближчому майбутньому база підтримуваних ігор для цього гаджета істотно розшириться.

Вартість набору для розробників складе $ 300, а варіант нового гаджета з міжнародною доставкою обійдеться вам в $ 345. Попередні замовлення можна оформити на офіційному сайті.