Вінілові кейси для iPhone від White Stripes, Raconteurs та Dead Weather

Вінілові кейси для iPhone від White Stripes, Raconteurs та Dead Weather

admin Новинки гаджетів

Вінілові кейси для iPhone від White Stripes, Raconteurs та Dead WeatherВиробник аксесуарів Griffin і незалежний рекорд-лейбл Third Man Records об'єднаними зусиллями випустили серію оригінальних оболонок для iPhone. Очевидно, новинки забезпечують певний рівень захисту для задньої і бічних панелей смартфона, але, в першу чергу, їх варто розглядати як іміджеві аксесуари. Будучи зробленими з вінілових платівок, вони надають яблучному телефону ретро-дизайн і приємну текстуру. Назва новинок - The Third Man 45 Case.

Людям, добре знайомим з історією та діяльністю Third Man Records також буде цікаво дізнатися про три особливі задні панелі, зроблені з платівок груп The White Stripes, The Raconteurs і The Dead Weather і виконаних в білому, чорному та жовтому кольорі відповідно.

Новинка здається прекрасним подарунком для цінителів хорошої музики. Вартість базового комплекту, що складається з чорної панелі Third Man Records і чорної, білої або жовтої захисної оболонки, становить 30 доларів. У свою чергу, за три додаткових панелі з символікою The White Stripes, The Raconteurs і The Dead Weather доведеться заплатити ще 20 доларів.