Зарядний пристрій HydroBee використовує воду для зарядки гаджетів

admin Новинки гаджетів

Зарядний пристрій HydroBee використовує воду для зарядки гаджетівТак буває, що в походах або під час відпочинку на природі розряджаються гаджети, запасних акумуляторів немає і підключитися до електромережі ніде. Або, припустимо, вдома вимкнулося світло, мобільник розрядився, а потрібно зробити терміновий дзвінок. У цих ситуаціях покликаний прийти на допомогу зарядний пристрій HydroBee.

HydroBee - це гідротурбінна система, яка являє собою джерело відновлюваної енергії. Для її роботи потрібна проточна вода - річка, потічок або просто з крана. Зарядний пристрій складається з двох частин, що дозволяє заряджати гаджети двома способами.

Перша частина складається з невеликої гідротурбіни і заряджаємих акумуляторів. Її можна встановити на кран, і енергія води, що біжить буде перетворена в електричну енергію, якою запасуться акумулятори. Для зарядки в струмку або водоймі (наприклад, на рухомому човні ) потрібно під'єднати її до іншої частини, в якій є пропелер.

Як тільки акумулятори зарядяться, до знімною частини, в якій вони містяться, можна підключати розрядившийся гаджети. Проект представлений на сайті Kickstarter, де за тиждень зібрав трохи більше п'ятої частини необхідної суми в 48 тисяч доларів.