ViCon Revue - засіб від провалів у пам'яті

admin Новинки гаджетів

ViCon RevueПричини провалів в пам'яті можуть бути самі різні - похилий вік, хвороба Альцгеймера, надмірне вживання алкоголю і так далі.  Допомогти людям, що стикаються з подібною проблемою, зможе розробка британської компанії ViCon Motion Systems, що представляє собою  багатофункціональну камеру.

Пристрій, який називається, використовує ліцензовану в Microsoft технологію Sensecam, а сенс його роботи полягає в тому, що він автоматично робить три фотознімки кожну хвилину і додаткові кадри у випадках проходження поруч людини, різкого руху власника та у інших несподіваних ситуаціях. Зняті фото зберігаються в 2-гігабайтної пам'яті пристрою, а потім передаються на комп'ютер через USB-з'єднання.(Раджу переглянути - жорсткий диск з тачпадом).

Гаджет має розміри 65x70x17 мм і важить 94 грама, він обладнаний датчиком температури, інфрачервоним датчиком руху, акселерометром і компасом, а от ціна його (775 доларів) більше відповідає не старенькій, яка страждає від склерозу, а багатому прихильнику Twitter, який не хоче залишити неосвітлену хоч одну хвилину свого життя.