Новини
Gears of War 3

Gears of War 3

Gears of War 3 - комп'ютерна гра, шутер від третьої особи, що розробляється компанією Epic Games і видається Microsoft Game Studios ексклюзивно для ігрової консолі Xbox 360.

Batman: Arkham City

Batman: Arkham City

Batman: Arkham City - комп'ютерна гра в жанрі Action-adventure, сіквел гри «Batman: Arkham Asylum» 2009 року випуску

Battlefield 3

Battlefield 3

Battlefield 3 - комп'ютерна гра в жанрі тактичного шутера від першої особи, що розробляється студією EA Digital Illusions CE і видавана компанією Electronic Arts. Гра вийде для платформ ПК (Microsoft Windows), PlayStation 3 і Xbox 360 в 2011 році.

Mass Effect 3

Mass Effect 3

Mass Effect 3 - комп'ютерна гра в жанрі рольової гри і шутера від третьої особи. Гра є третьою частиною однойменної серії ігор і розробляється канадською компанією BioWare.

Killzone 3

Killzone 3

Killzone 3 - комп'ютерна гра, тривимірний шутер від першої особи, що розробляється студією Guerrilla Games. Видавцем гри виступає Sony Computer Entertainment.

Diablo 3

Diablo 3

Diablo III - відеогра жанру Hack and slash, що розробляється компанією Blizzard Entertainment, для платформ Windows і Mac OS X, що є прямим продовженням гри Diablo II. 

Найкращі ігри 2011 року

Найкращі ігри 2011 року

Кращі ігри 2011 року. Цікаво, який з очікуваних ігрових проектів зможе заслужити титул - «Найкраща гра року 2011»? 

Resistance 3

Resistance 3

Resistance 3 - науково-фантастичний шутер від першої особи для платформи Playstation 3, розробкою якого займається Insomniac Games, а виданням Sony Computer Entertainment

Mortal Kombat

Mortal Kombat

Mortal Kombat (укр. Смертельна битва; частіше просто MK) - комп'ютерна гра в жанрі файтинг, дев'ята частина в серії Mortal Kombat, розроблена компанією WB Games Chicago.

Weapons of the Gods. Жриця

Weapons of the Gods. Жриця

Жриця. Гра жрицею. Важко уявити собі групу, у складі якої немає жриці. Саме вона здатна витягнути попхавшихся в пащу дракона шукачів пригод за підпалені хвости і не дати їм загинути в розквіті років